Halı Yıkama Hizmeti

HARİKA HİZMET

Değerli müşterilerimiz sizlerin halılarınıza göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanı ...

Halı Yıkama Hizmeti

HARİKA HİZMET

Değerli müşterilerimiz sizlerin halılarınıza göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanızla hizmet veren firmamız halılarınızı son derece kaliteli hizmet sağlamaktadır. Firmamız harikahizmet.com 'u tercih ettiğinizde tavsiye etmekten kendinizi alamayacağınızdan emin olunuz, gününde teslim sistemine titizlikle özen gösteren firmamız, son sistem makinalarımız da 2014 yılından bu yana, 24 yıkama personeli 10 saha servis personeli, 10 ev temizliği personeli ile kaliteyi evinize taşıyoruz. Öz verişimiz ve güler yüzlü personellerimizden sizlerde son derece %100 memnun ayrılacağınızın garantisi içindeyiz. Memnun etme konusunda harikahizmet.com firmamız önde gelen firmalar arasındadır. sizlerde kalitemizi keşfetmek istemezmisiniz ? O halde 0 542 377 00 25 telefon numaramızdan bizlere ulaşarak veya 0 212 579 00 25 genel merkezimizden müşteri temsilcilerimize ulaşarak gerekli halı yıkama konusunda bilgi alabilirsiniz. 

HARİKA HALI YIKAMA HİZMETİ

Güvenilir çalışma sistemi içerisinde olan, özenli çalışma sistemi ve zamanında alım ve zamanında teslim sistemi ile müşterilerini madur etmeme konusunda dikkat eden harikahizmet.com firmamız ''makinamız arıza yaptı, aracımızda sıkıntı oldu, halılarınız kurumadı,'' gibi bahanelerle değil, Tamamen memnuniyet odaklı, sisteminde çalışmaktayız ve web sitemiz'den halınızın durumunu takip ederek halınızın hangi durumda olduğu konusunda bilgi alabilme özelliğine her seferinde belirttiğimiz gibi hizmette sınır tanımayan çalışma sistemi ile güven içerisinde hizmet sağlamaktadır.
 

Eşyalarım ne durumda?

Aşağıdaki sorgulama alanına sipariş numaranızı yazarak temizlenmesi için bize teslim etmiş olduğunuz eşyalarınızın sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.