İstanbul Küçükçekmece Halı Yıkama

Istanbul Küçükçekmece Halı Yıkama

Değerli Ziyaretçilerimiz, sizlerde farkında olduğunuz üzere ...

İstanbul Küçükçekmece Halı Yıkama

Istanbul Küçükçekmece Halı Yıkama

Değerli Ziyaretçilerimiz, sizlerde farkında olduğunuz üzere son zamanlarda halı yıkama sektöründe işletme açısından inanılmaz bir büyüme mevcuttur, bu büyüme hemen hemen herkesin her kesimden insanın halı yıkama işletmeciliğine bulaştığı anlamına gelmiyor, değerli müşterilerimiz bu konuda inanın pek çok halı yıkamacı işletmeleri şikayetçi durumda sizlere bu halı yıkama makalesini yazarak, bir nevi katkı sağlamak amacımız halı yıkama sektöründeki herkes aslında halı yıkamacı değildir. Evet bunu üzülerek söylemekteyimki değerli halılarınızı teslim ettiğiniz halı yıkamacı firma aslında bir firma olmaya biliyor bu durum gerçekten üzücü bir durum fakat asıl nokta halıdan anlamaması bu işi yapmasına sürüklemesi daha çok üzücü noktalardan birisidir. Halılarınızın marka model cins ne olduğunu bilmeden piyasa ezber fiyatlarını müşterilere söyleyerek müşterileri bir nevi kandırması gerçek anlamda üzücü bir durumdur. 

Peki Halı Yıkamacılara Nasıl Güvenmeliyiz ?

Aslında bu tür durumlarda müşterilerin yapabileceği hiç birşey yoktur. Halılarını teslim etmekte ve istediği sonucu alamadığında veya kış ayında halısını almaya gelmemesinden anlamalı müşteri çünkü genelde bu işi yazın yapan bu tarz çalışan arkadaşlar kışın tüm herkesi üzmektedir ve bu durumdan gerek halı yıkamacı gerek ise müşteriler tamamen şikayet etmektedir. Müşterilerin şikayet durumu genelde şöyle oluyor, 4TL metrekaresi  veya altı bir firma ile görüşüyor, bu firma artık neylerden kaçıyorsa bu fiyatı kurtarıyor, Personel maaşı, Su faturası, Elektirik Faturası, Gibi pek çok seçenekleri sıralaya bilirsiniz, ve halılarınızı beğenmediğiniz de ise Min 5TL üzeri başka firmaya vermek zorunda kalıyor temiz olması için, Metrekare fiyatı 8TL ve üzerine geldi bu hem halı yıkamacı firmayı hemde müşteri üzüyor. Biz bu durumların gerçekleşmesini istemediğimizden dolayı bu makaleyi hazırlayıp değerli müşterilerimizi bilgilendirmek istiyoruz.

 

İletişim  0212 579 00 25 

Müşteri Temsilcisi : 0542 377 00 25 

 

Eşyalarım ne durumda?

Aşağıdaki sorgulama alanına sipariş numaranızı yazarak temizlenmesi için bize teslim etmiş olduğunuz eşyalarınızın sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.