istanbul küçükçekmece Halı koltuk yıkama

ISTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE HALI VE KOLTUK YIKAMA

Değerli ziyaretçilerimiz, bugün makalemiz'de h ...

istanbul küçükçekmece Halı koltuk yıkama

ISTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE HALI VE KOLTUK YIKAMA

Değerli ziyaretçilerimiz, bugün makalemiz'de halı yıkama üzerine bilmediğiniz pek çok konuya değineceğiz. Aslında doğru bildiğiniz bazen bilerek bazen ise gerçtende anlık panikler ile değerli halınıza davranma şekilleriniz halınızı yıprata biliyor hatta boza biliyor, pek çok müşterimizin yaptığı fakat doru bir haraket olmadığı konulara değineceğiz. 
Halı yıkama üzerine sürekli yaptığınız ama hatalı olduğunu bilmediğiniz konular.

Halı yıkama hizmeti sağladığımız 2004 Yılından bu yana, pek çok deneme yanılma işlemi yaptık gerek kendi halılarımızı, gerek ise mağaza'dan SIFIR HALI alarak o halılar üzerinde deneme yanılma yaparak hangi halıya nasıl davranacağımızı gördük, ve bu uğraşlarımızın sonucunda hangi halıya hangi deterjanımızı kullanacağımızı ve kullandığımız deterjanlar üzerinde değişiklikler yaparak halıyı yıpratmadan nasıl nekeleri çıkardığımızı bulduk. Ve bu sonuçlar doğrultusunda müşterilerimizin bize güvenerek verdiği halılarını pırıl pırıl teslim ederek memnun kalmasını sağladık. Peki bazen anlık durumlar olabiliyor bu anlık durumlarda halınızı bozmadan yapacağınız bazı işlemler var. Bu konuları sizlerle paylaşarak öyle en ufak lekelerde halı yıkamacınızı aramanıza gerek kalmayacak. Buaradaki makalemiz Halı yıkama piyasasını bozmak değil tam tersine biz her zaman '' müşterimizin cebini düşünüyoruz'' diyoruz biz bunu laf olsun diye demiyoruz. Gerçekten hem hizmetimizin olağan üstü kalitesi ve bu kalite yıkamayı en ucuz yapma yolunda ilerliyoruz. '' KALİTELİ VE UCUZ HALI YIKAMA '' sistemi. 


ANLIK ÇAY LEKESİNE NASIL MÜDEHALE EDEBİLİRİZ ?

Değerli müşterilerimiz, bizleri arayan pek çok müşterilerimiz halıma çay bardağından çay döktüm gelirmisiniz dediğinde, bizler eğer bardakta dökülen çay ise evinizde şuan '' Limon'' var mı ?  diyoruz. Ve limon ile müdehale etmesini istiyoruz. Bu müdehale halıdaki çay lekesini çıkarttığını müşterimiz de gözleri ile gördü. Evet belki biz o halıdan para kazanmadık. ama herşey para değildir biz o müşterimizin hem güvenini kazandık hemde mutluluğunu paylaştık. Bu da bize fazlası ile yetti. Eve çay lekesine limon ile müdehale debilirsiniz bu müdehale hem halınızı yıpratmıyor hemde doğal yoldan halınızın lekesini çıkarıyor peki demlikde dökülürse ? bu sefer yoğun bir çay lekesi olduğundan dolayı mecbur olarak halı yıkamacınızı arayın fakat aramadan önce. Halınıza varsa demlikte  sıcak suyunuz kaldıysa, Halınızın üzerine dökün fakat '' HİÇBİR ŞEKİLDE OVALAMA YAPMAYIN '' bu durum halınızın üzerindeki yoğun çay lekesini azaltacaktır ve halı yıkamacınızın kullanmış olduğu deterjanı azalmış olan çay lekesini çıkaraktır.  

Eşyalarım ne durumda?

Aşağıdaki sorgulama alanına sipariş numaranızı yazarak temizlenmesi için bize teslim etmiş olduğunuz eşyalarınızın sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.