İstanbul Esenkent Halı Yıkama

Günümüzdeki teknoloji gelişimi ile bir çok alanda olduğu gibi halı yıkama sektörü de büyük gelişmeler göstermiştir. < ...

İstanbul Esenkent Halı Yıkama

Günümüzdeki teknoloji gelişimi ile bir çok alanda olduğu gibi halı yıkama sektörü de büyük gelişmeler göstermiştir. Harika Hizmet Halı Yıkama İstanbul, Esenkent bölgesinin kalitesine uygun hijyenik koşullarda halı yıkamaktadır, halı yıkama makinalarımız el değmeden her türlü halıyı maximum hijyenik derecede yıkamaktadır.

Bunun yanında her bölgeye olduğu gibi Esenkent bölgesine de ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Halılarınız bitki özünden imal edilmiş ithal şampuanlarla yıkanmakta olup her halıya özel şampuanlar kullanılmaktadır.

Örneğin bir Milas halısı ile Shaggy halının yıkanma türü ayrı olduğu gibi renk ayrıştırıcısı ve şampuanı farklıdır, her cins halınız firmamızda itina ile derinlemesine yıkanmaktadır. Halılarınızda çıkmayan leke kalmayacağının da garantisini veren Esenyurt halı yıkama firmamız bu üstün yıkama hizmetini size uygun fiyatlarla sunmaktadır.

El dokuması ve antika halılarınızı, gönül rahatlığı ile bize yıkatabilirsiniz. Firmamız, hiçbir şekilde değerli halılarınızı yıpratmaz, renklerini soldurmaz ve gerçek profesyonel halı yıkama hizmeti sunar.

İletisim Bilgilerimiz:

Adres :Halkalı Merkez Mah. Hurma sokak No 1

Telelfon:+902125790025

 E-mail:info@harikahizmet.com

Eşyalarım ne durumda?

Aşağıdaki sorgulama alanına sipariş numaranızı yazarak temizlenmesi için bize teslim etmiş olduğunuz eşyalarınızın sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.