İstanbul Boğazköy Stor Perde Yıkama

İstanbul’un Boğazköy Stor Perde Yıkama firması, vermiş olduğu perde yıkama hizmeti ile en değerli, en kaliteli ...

İstanbul Boğazköy Stor Perde Yıkama

İstanbul’un Boğazköy Stor Perde Yıkama firması, vermiş olduğu perde yıkama hizmeti ile en değerli, en kaliteli stor, zebra ve diğer tüm perde çeşitlerini güven içinde kusursuz bir temizlik aşamalarından geçirmektedir. Bize bir telefonla ulaşarak perdenizin yerinden sökülmesi, yıkanıp tekrar yerine asılmasına kadar tüm aşamaları firmamız yerine getirmektedir.

Stor Perde Yıkama, günümüzde hızla gelişen bir sektör olmaya başlamıştır. Perdenizin zarar görmeden yıkanıp yerine monte edilmesi için firmanızı iyi seçmelisiniz. Çünkü bu gün piyasaya baktığıımızda onlarca çeşit perde modeli mevcuttur. Bir çok perdenin de montajı, sökülmesi farklılık gösterebilir. İyi bir stor perde yıkama firması tüm perde çeşitleri hakkında bilgi sahibi olmalı, sökme-takma aşamasında perdeye zarar vermemesi gerekir. Firmamız bu bağlamda kusursuz işçilik yapmakta ve perdenizi profesyonelce temizlemektedir.

İletisim Bilgilerimiz:

Adres :Halkalı Merkez Mah. Hurma sokak No 1

Telelfon:+902125790025

 E-mail:info@harikahizmet.com

Eşyalarım ne durumda?

Aşağıdaki sorgulama alanına sipariş numaranızı yazarak temizlenmesi için bize teslim etmiş olduğunuz eşyalarınızın sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.