İstanbul Boğazköy Halı Yıkama

Bahçeşehir Boğazköy Harika Hizmet Halıyıkama olarak halı yıkamadaki farkımızı kalitemiz ile ortaya koyuyoruz. Biz hal ...

İstanbul Boğazköy Halı Yıkama

Bahçeşehir Boğazköy Harika Hizmet Halıyıkama olarak halı yıkamadaki farkımızı kalitemiz ile ortaya koyuyoruz. Biz halıyıkamada uyguladığımız her işlemi bilinç bir şekilde tecrübemiz dahilinde en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Sizde halınızı güven içinde yıkatmak ve elbette sorunsuz sonuçlarla karşılaşmak memnun kalmak istiyorsanız bizimle çalışın.

Hiç bir müşterimizin halısını bir diğerininkiyle kesinlikle aynı zamanda bir arada yıkamamaktayız. Halıyıkama ‘da Hijyen bizim için son derece önemli. Sizin ve sevdiklerinizin sağlıklı ortamlarda yaşayabilmesi için temziliğinizin en iyi destekçisiyiz. Bize güvenin sizinde halılarınız tertemiz olsun.

Halılarınızda uyguladığımız her işlem bilinçli bir şekilde yapılmakta ve kesinlikle halınızın rengine dokusuna en ufak bir zarar vermemektedir. Biz işimizi bilinçli bir şekilde yapıyoruz. Deneyin farkımızı sizde yaşayın.

İletisim Bilgilerimiz:

Adres :Halkalı Merkez Mah. Hurma sokak No 1

Telelfon:+902125790025

 E-mail:info@harikahizmet.com

Eşyalarım ne durumda?

Aşağıdaki sorgulama alanına sipariş numaranızı yazarak temizlenmesi için bize teslim etmiş olduğunuz eşyalarınızın sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.