İstanbul Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir halı ve kilim yıkama servisi; yün, ipek, bambu, el dokuma ve antik halı temizliğinde Bahçeşehir ekibimizle ...

İstanbul Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir halı ve kilim yıkama servisi; yün, ipek, bambu, el dokuma ve antik halı temizliğinde Bahçeşehir ekibimizle garantili hizmet sunuyoruz. Bahçeşehir halı yıkama, halılarınız için en güvenilir ve en temiz yöntemleri kullanmaktadır. Bahçeşehir antik halı yıkama, Bahçeşehir antik halı tamiri de İstanbul halı yıkama fabrikası tarafından en garanti tekniklerle hizmetinize sunulmaktadır. Bahçeşehir halı yıkama merkezinde kullanılan teknikler en modern tekniklerdir.

Şampuanlama yöntemi günümüzde en çok tercih edilen yöntemlerdendir. Fiyat olarak da oldukça ekonomiktir. İlk olarak halı yıkama şampuanları halılara sürülmektedir. Bu köpükler bekledikçe halıdaki kirleri hızlı bir şekilde yüzeye çeker. Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra halılar kurur ve halıdaki bu köpük tabakaları da katılaşır. Bu şekilde işlem sonuca varır.

Bahçeşehir halı yıkama merkezlerinde kullanılan bu yöntem ile halılar güzel bir şekilde temizlenmektedir. İlk olarak halılar deterjan ya da çözücüler yardımı ile yıkanmaktadır. Sonrasında emici toz halı üzerine serpilir ve makinalar ile yayılır. Yaklaşık olarak on beş, yirmi dakika kadar bekletildikten sonra elektrikli süpürge yardımı ile çekilerek halı tozdan arındırılır. Bu işlemlerin sonunda halı paketlenir ve teslim edilmek üzere yola çıkar. Bu yöntemlerin dışında Bahçeşehir halı yıkama merkezinde buharlı halı yıkama ve derinlemesine halı yıkama da yapılmaktadır. Firmamız bünyesinde sizler için çok değerli olan antik halıları, antik kilimleri garantili bir şekilde yıkamaktayız. Aynı şekilde bu tarz halı ve kilimler için gereken tamirlerde en iyi şekilde profesyonel ekip ve ekipman ile yapılmaktadır.

Bahçeşehir halı yıkama hizmetimizde temizlik ve üstün leke çıkarma garantisi vermekteyiz.

Bahçeşehir halı ve kilim yıkama fabrikası olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

İletisim Bilgilerimiz:

Adres :Halkalı Merkez Mah. Hurma sokak No 1

Telelfon:+902125790025

 E-mail:info@harikahizmet.com

 

Eşyalarım ne durumda?

Aşağıdaki sorgulama alanına sipariş numaranızı yazarak temizlenmesi için bize teslim etmiş olduğunuz eşyalarınızın sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.