Harikahizmet.com Hızlı Erişim

Hızlı Erişim 

İstanbul Avrupa yakasına hizmet veren, her geçen gün büyüme yolunda olan ve ...

Harikahizmet.com Hızlı Erişim

Hızlı Erişim 

İstanbul Avrupa yakasına hizmet veren, her geçen gün büyüme yolunda olan ve 2014 yılından buyana hızlı erişim sistemi ile tüm müşterilerine zamanında ulaşarak, gününde teslim etme sistemine ayak uyduran bir sektörle çalışmayı sislerde istemez misiniz ? Sizlere bu anlamda en güvenilir çalışma sistemini sağlayan Harikahizmet.com Hızlı erişim konusunda 3 Toplama personeli ve 2 dağıtım personeli ile, Halılarınızı gününde teslim ediyoruz. Store perdelerinizi  1 gün ve maksimum 1 gün de teslim ediyoruz evet yanlış duymadınız, Sizlere en en hızlı ve harika yıkama sistemimiz ile hitap ediyoruz. Başarılarımızı bizimle paylaşmaktan kendinizi alı koyamayacaksınız. Sizlerin bu anlamda bizimle çalışmanızı sağlayacak ve en önemklisi %100 müşteri memnuniyeti dışında  %100 Tavsiye edeceğiniz den biz Harikahizmet.com olarak güvencemizi veriyoruz. 

Harika Servis Sistemimiz.

Harika servis eniş ağ sistemimiz ile istanbul avrupa yakasının neresinde olursanız olun 2 saat aralıkları ile, Yani 14:00'de arayan muşterimiz  16:00 Arasında halısı alınmış ve Max 3 günde halısı teslim olacak şekilde ve halısının durumunu an be an web sayfamız olan harikahizmet.com 'dan takip ederek halısını kontrol altında tuta bilecektir müşterilerimiz bizler tamamen sistemimizi Hijyen, Temizlik, Hızlı erişim, ve %100 müşteri memnuniyeti, adına çalışma sağlamaktayız. Halılarınız güven içerisinde ve uzman ellerden geçmektedir. 

Bize Ulaşın ; 0212 579 00 25 - 0542 377 00 25 


 

Eşyalarım ne durumda?

Aşağıdaki sorgulama alanına sipariş numaranızı yazarak temizlenmesi için bize teslim etmiş olduğunuz eşyalarınızın sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.