Harika hizmet olarak neler yapıyoruz ?

Harika Hizmet Ne Yapıyoruz ?

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz, Harikahizmet.com olarak istanbu ...

Harika hizmet olarak neler yapıyoruz ?

Harika Hizmet Ne Yapıyoruz ?

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz, Harikahizmet.com olarak istanbul avrupa yakasına hizmet veriyoruz. Sorumlu olduğumuz hizmetler, Halı yıkama Araç koltuğu yıkama, Ev temizliği hizmetlerimiz, Store ve zebra perde yıkama hizmetlerimiz, gibi detaylı temizlik hizmetleri sağlıyoruz 2014 yılından bu yana hizmet veren firmamız. Profesyonel çalışma sistemi ve uzman personellerimiz ile son derece %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Sizlerinde bu hizmetten yararlanmanız adına ve çalışmalarımızın sonucunu görmeniz adına kampanyalarımızadan faydalanarak tavsiyeler etmenizi bekliyoruz. Harika Hizmet firmamızın adından'da anlaşıldığı gibi sadece isimde değil vermiş olduğumuz kaliteli hizmetin esaretidir. Bu ismi kullanmamız değil sadece sizden gelen yorum ve başarılarımız sayesinde bizlere bu ünvanı değerli müşterilerimiz vermiştir.

Hızlı Hizmet

Harika Hız, Müşterilerimizin diğer çalışmış olduğu firmalar ile yaşamış olduğu en büyük sıkıntının Hızlı servis olmadığından şikayetçi olduğunu biliyoruz ve bizim hizmetimiz konusunda en can alıcı notası da budur. Harika Hız sağlayarak müşterilerimize gününde teslim ve son derece kaliteli hizmet sağlamaktan mutluluk duyuyor bu hızımızı müşterilerimiz tavsiyesinde duyuyoruz. Son derece kaliteli olup cep yakmayan fiyatı ve gününde halınızı teslim etmekten mutluluk duyuyor sizlere bu hizmeti sağlıyoruz. Halılarınız gününde teslim etmek ve söz verildiği tarihte halınızın sizlerin ayaklarınız altında seri olması bizim en mutluluk duyduğumuz güvendir. Başarılarımız bu yönde ilerlemektedir. 

Harika Hız, Harika Temizlik, Cep yakmayan Fiyat, Harika Hizmet.

İletişim : 0542 377 00 25 - 0212 579 00 25 

Eşyalarım ne durumda?

Aşağıdaki sorgulama alanına sipariş numaranızı yazarak temizlenmesi için bize teslim etmiş olduğunuz eşyalarınızın sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.