Halım dan Lekeler Çıkmıyor

İstanbul Küçükçekmece Halı Yıkama

Halımdan Lekeler Çıkmıyor ?
Merhaba de ...

Halım dan Lekeler Çıkmıyor

İstanbul Küçükçekmece Halı Yıkama

Halımdan Lekeler Çıkmıyor ?
Merhaba değerli okurlarımız, her zamanki gibi halı yıkama üzerine merak ettiğiniz ve kendi evinizdeki halılar hakkında yapacağınız işlemler her ne ise, yapmadan önce harika hizmet web sitemizi ziyaret ediniz ve burada aradığınız tüm yardımlara ulaşarak, işleminizi gerçekleştire bilirsiniz, halı yıkama sektöründen daha fazlasıdır Harika Hizmet Halı yıkama fabrikası, Öncelikle aradığınız sonuç halınız da ki lekelerin çıkamaması adına ise, web sayfamızdan halımdaki lekeler çıkmıyor makalemizi okuyarak halınıza bu doğrultuda işlem yapınız kendi gözlerinizle göreceksiniz sonucunu, ve daha pek çok konuya değiniyoruz, piyasada oluşan bir halı yıkamacı tarafından başınıza gele bilecek konulara kadar, ve halı yıkamacı arkadaşlarımızın pek çok yapmış olduğu hataları bilinçsizliği diyelim kısacası buna, bu bilinçsizlikler neden oluşuyor bu konular da dahil olmak üzere hemen hemen her konuya değiniyoruz, ve bu şekilde siz değerli müşterilerimize bilgilerimizi paylaşıyoruz bu paylaşımımız dan halı yıkamacı arkadaşlarımız da mutlaka faydalanıyordur. Bizler her dala ve her kese elimizden geldiğince hizmet 'den kaçınmıyoruz yanlış duymadınız www.harikahizmet.com bir halı yıkamacılıktan daha fazlasıdır. Bizleri yakından takip etmenizi diliyoruz.

Halıcıdan Teslim Aldığım Halılar Hemen Kirleniyor ?
Öncelikle değerli müşterilerimiz bizim firmamızın merkezi istanbul küçünçekmece halı yıkama fabrikası dır, bu bölgemizde müşterilerimizden duyduğumuz en çok şikayetlerden birisi, halılarım halı yıkamacıdan geldiğinde tertemiz görünüyor, fakat bir kaç gün geçtikten sonra eski lekeler geri kusuyor veya görünüyor, bu üzücü duruma pek çok sebep dahil olabilir, bunlardan bir kaç tanesini sayacak olursak eğer.

  • Halınız Doğal Yol İle kurumamış olmasından.
  • Halılarınız Tam Anlamı ile Durulanmamış Olması.
  • Halınızın Sıkma makinasında İstanilen Sürenin Altında Sıkılmasından.
  • Halıya Parlatıcı Sıkılması.

Bu durumlar oluştuğunda halılarınız öncelikle temiz gibi görunur fakat halının üzerindeki şampuan ve kullanılan belli orandaki kimyasalların özelliği kaybolduktan sonra lekeleriniz geri kusma yapar, dolayısı ile halınızdaki lekelere tam anlamı ile çıkmış dieyemeyiz, ayrıca bu konuyu halı yıkamacı arkadaşlarımızın da pek çoğu bilmediğinden dolayı halılarınız bu şekilde gerçekleşir, Bu durumda halı yıkamacının yukarıda yazdığım konuları uyguluyor ise, bunları yapmasından vaz geçmesi gerekir, aksi taktirde bu şekilde müşterilerini farklı firmalara kaydırma ihtimalleri kaçınılmaz olur, Bizim bu konudaki işlemimiz şudur, Biz Bi Harika Hizmet Firması olarak, Önelikle kendi deterjanlarımızı tamamen %100 olarak kendimiz imal etmekteyiz ve her marka model halının kendi cinsine göre deterjan hazırlamaktayız, bu durumlar firmamızda hiç bir şekilde olmamaktadır. Örneğin makina halısı deterjan'ı ile Yün halı bambu halı ve El dokuması halıların yıkama sitemi de deterjan'ı da tamamen farklıdır. Bu yüzden müşterilerimizden sonsuz tavsiye almaya devam ediyoruz.

Kahve Lekesi Halımdan Çıkarmı ?
Değerli müşterilerimiz, bu durum hemen hemen her insanın başından geçmiştir, ve halı yıkamacı arkadaşlarımızında bu soruyu hepsi duymuştur verdikleri cevap ise manidar'dır '' Evet Hanım Efendi Kesinlikle Çıkartıyoruz'' işte bu cümle tamamen can alıcı cümledir, müşteri halısını getirdiğinde bir mucize beklemektedir, dolayısı ile çıkartamadığı taktirde ise, müşteri tamamen başkasının müşterisidir artık, Bizim bu konularda ki cevabımız yoktur çünkü bizler, kaliteli profesyonel hizmet sağlıyoruz, Öncelikle bir müşterinize vermiş olduğunuz cevtan önce halılarınız fabrikada nasıl hangi aşamada yıkanıyor ? bundan eminseniz bu cevap'ı ona göre vermelisiniz, aksi taktirde müşteriden son kez halı almış olursunuz. Yani anlatmak istediğim konu tamamen şudur, müşteri halımda çay kahve lekeleri var dediğinde, veya herhangi bir leke var dediğinde, o halıyı aracınızda ve fabrikada öncelikle lekeli halılar bölümüne ayırmalısınız Unutmayalım ki '' Kirli halı başkadır Lekeli Halı Başkadır '' Lekeli halılar ayrı bir yere istiflendikten sonra, Yıkama aşamasında da lekeli bölümünde olduğu için halı halıda leke olduğu aşikardır ve yıkamacı personel 'de o halıları ona göre yıkar. Yani Özün sözü şudur ki, halılar kirli ve lekeli aynı yerde ise halılar aynı düzen yıkanır, ve halıların lekesi de gözden kaçar. 
 

Eşyalarım ne durumda?

Aşağıdaki sorgulama alanına sipariş numaranızı yazarak temizlenmesi için bize teslim etmiş olduğunuz eşyalarınızın sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.